Regina Oja

24. mai 2019

Oakley Radar EV on vaieldamatult parim spordiprill, mida olen kasutanud. Minu nägemus heast prillist on- mugavus, head klaasid, funktsionaalsus ning loomulikult ka välimus 😉 Muidugi ei ole välimus see, mis prillide puhul on A&O, kuid näiteks uus Metallic Splatter disain näeb väga hea välja.

Radar EV on mudel, mida olen saanud mõnda aega kasutada  ja lisaks heale väljanägemisele on need treeningute ajal suurepäraseks abimeheks, et kaitsta silmi kas tuule, putukate, tolmu, päikese kui ka higi eest.  Lisaks, peale tundide pikkuseid treeninguid ei tekita need prillid kuidagi ebamugavust, näiteks kõrvade tagant või nina pealt. Sellised omadused prillide juures saavad täiesti uue tähenduse, kui oled kunagi kokkupuutunud eelpool mainitud ebameeldivate olukordadega. Minu jaoks oli varasemalt tihti ebameeldiv, kui prillid vajusid tugevalt nina peale ning pikapeale hakkasid ka haiget tegema. Nüüd  unustan tihti ära, et kannan prille, sest need on meeldiva sobivusega ja kerged.

Veel üks suuri plusse Oakley prillide puhul- need ei lähe uduseks! Laskesuusatajana treenin ja võistlen väga erinevate ilmaolude käes ning teadmine, et klaasid ei lähe uduseks annab kindlustunnet. Oakley prillid teevad oma tööd suurepäraselt, usun seda seetõttu, sest neid kandes ei pea ma oma silmi kuidagimoodi kissitama. Prille eest võttes ja tagasi pannes saan  aru vahest, mida üks kvaliteetne prilliklaas pakub.

Ma tunnen, kuidas minu silmad tänavad mind parima kvaliteedi eest mida neile pakun, sest hoolimata ilmast on nad kaitstud ja ei väsi ära.  Mulle kui laskesuusatajale on silmade heaolu väga tähtis, sest need on minu tähtsaks töövahendiks just laskmise ajal, mil vaja läheb kullipilku!

Ma olen siiralt õnnelik, et olen Oakley näol leidnud spordi- kui ka vabaajaprillid mis säilitavad oma mugavuse ning ei vea alt!

Instagram @reginaoja