Blogipostitused -> Klientide tagasiside

Saskia Alusalu

Saskia Alusalu

16. september 2019

Hindan väga Oakley toodete juures nende kvaliteeti ja väljanägemist/disaini.  Mulle meeldib Oakley prillide juures see, kuidas nad peas istuvad (või õigemini, et ei tunnegi neid peas). Lisaks see kui teravalt ja loomulikult ma värve näen. Olen tänulik meeldiva koostöö eest Oakley Baltics’ile ja kannan nende tooteid uhkusega!

Erki Kahro

Erki Kahro

26. august 2019

Oakley on kahtlemata motokrossi maailmas üks tuntumaid brändimärke. Läbi aegade on just maailma absoluutsesse tippu kuulunud sõitjad eelistanud Oakley kaitseprille ja seda täitsa arusaadavatel põhjustel.

Oakley on motokrossi kaitseprillide turul suutnud läbi aegade püsida nii kvaliteedi kui kaitsvuse poolest teistest brändidest sammu ees. Krossis on erinevalt teistest spordialadest prillid peas ALATI kui oled rajal, olgu ilm päikseline või vihmane. Miks eelistan mina kasutada Oakley Airbrake prille?
Motokrossi rada on sõidu ajal pidevas muutumises, peale sind läbib igal ringil sama rada 39 teist sõitjat ja seetõttu on samasse kohta tagasi jõudes rada iga kord uus. Kogu sõidu vältel muutuvad augud ja sooned sügavamaks, kivistel radadel liiguvad kivid ühest kohast teise ja üldine pinnase struktuur muutub ring-ringilt. Kiire sõit eeldab head silma ning trajektoori valikut, krossirajal ei ole alati sama trajektoor sõidu algusest lõpuni kiireim, pidevalt tuleb eksperimenteerida ning leida kiiremaid ja siledamaid kohti. Raja valiku osas tuleb otsuseid langetada suurtel kiirustel ning murdosa sekundi jooksul, üks vale valik võib omada suuri tagajärgi ja sellepärast ongi motokrossis nähtavus number üks asi. Olen oma karjääri jooksul olnud sõitja, kes eelistab ka päiksepaistelistel ilmadel sõita tavalise läbispaistva klaasiga, sest nii tundus nähtavus kõige parem, samas tihti päike ikka segas. See veendumus aga muutus päeva pealt, kui sain proovida Oakley Prizm läätsesi, need suurendavad kontrastust ning seeläbi on iga soon ja auk mulle rajal paremini nähtavad. Lisaks on Oakley prillide kaitsvus teistest selgelt suurem, prilli klaas kinnitub raami peale. Kivid, mis kaasvõistlejate tagaratta alt lendu tõusevad ja sulle suurel kiirusel näkku võivad lennata on kohati kuni käsipalli suurused ning sellisel hektkel on prillid ainuke asi, mis sinu silmi, nägu ja pead kaitsevad.
Lisaks tsiklitreeningutele kuulub minu igapäeva treeningrutiini väga palju jooksu ja jalgratta treeninguid, kasutan ka nende ajal Oakley päikeseprille ja jalgrattakiivrit ning kvaliteedi osas pole pidanud pettuma ühegi toote puhul. Boonusena võib kõikide Oakley toodete puhul välja tuua stiili ning hea välja nägemise. Nagu teada, siis sportlase soorituse osas on enesetundel oluline roll mängida “Look good, feel good, perform well”.

Kusti Nõlvak

Kusti Nõlvak

13. juuni 2019

Oakley ja rannavõrkpall on käinud käsikäes juba aastaid (kümneid) Maailmakarika etappidel ringi vaadates võib näha just neid päikeseprille kõige enam – nii mängijate kui ka treenerite ja kohtunike seas. Miks? Minu arvates sellel lihtsal põhjusel, et nad on teistest prillidest paremad. Ütlen seda puhtalt enda kogemusest ja ka kuulnud teiste mängijate suust, kes Oakley prillidega mängivad. Aga miks üldse rannavõrkpalli peaks päikeseprillidega mängima?

Ega tegelikult ei peagi ja osad mängijad eelistavadki ainult nokamütsi kandmist päikesepaistelisel ilmal (kui sedagi) ja kissitavad oma silmi nii kuidas jaksavad. Ega selliseid maailmakarikasarjas enam palju ei näe ka. Eks oma valiku teeb igaüks ise. Mina kannan prille väga mitmel põhjusel. Esimene neist on minu silmade tervis. Silmad on ühed õrnemad organid minu füüsilise keha juures ja läbi nende saan ma ümberkaudsest maailmast ca 90% kogu informatsioonist. Ehk nad on ülivajalikud mitte ainult edukaks pallimänguks vaid rikastavad kogu elu. Tunnen rohkelt rõõmu märgates kogu loodu ilu ja detaile enda ümber ning soovin seda teha ka tulevikus. Silma tervist kahjustavad liigne päikesekiirgus ja silma sattuv liiv. Päikeseprillid kaitsevad mõlema eest. Teiseks põhjuseks on rannavõrkpalli mänguga kaasnev – prillid võimaldavad detailsemalt näha kõike. Kas teadsid, et esimene eeldus pallile pihta lüüa, on seda näha?  Läbi prillide üles vaadates eristub pall paremini selle taga sõudvatest pilvedest ning ka kaasmängijad oma taustast. Paistab, et Oakley on sinna palju rõhku pannud, kuna nende spordiprillide läätsed suurendavad kontrastsust ja vähendavad erinevaid kiirguseid, mis silma satuvad ja kindlasti midagi veel, mida ma ei tea. Tean vaid, et nad toovad detailid oluliselt paremini esile ja kõik see aitab kaasa, et efektiivsemalt rannavõrkpalli mängida.

Ainus, mis võib vahel juhtuda on see, et kui palliga kõvasti näkku saan, siis võin tänu prilliraamidele saada nina peale kaks kriimustust. Kuid ka see koht on uuematel prillidel paremini polsterdatud. Veel olen täheldanud, et kui veedan pikad päevad päikese käes, siis vahel hakkab pea valutama. Päikeseprille kandes tunnen sellele leevendust ja need mõjuvad ka peavalude suhtes profülaktiliselt.

Me käime alati muretult Oakley’s uusi prille valimas, kuna teame, et pea kõik uued prillid on väga kvaliteetsed ja suurepärase läätsega. Jääb üle vaid leida enda näo struktuurile mugav raam ja valida sellised, mis teevad silmale pai.

Instagram: Nõlvak-Tiisaar (@nolvaktiisaar)

Robert Johanson

Robert Johanson

24. mai 2019

Mulle meeldib Oakley toodete juures alati nende mugavus ja kvaliteet. Disaini- ja värvilahendustega jäävad Oakley tooted alati kõikidele silma. Downhill’i sõites kasutan Oakley Airbrake MX prille, sest need istuvad mõnusalt peas, on suurepärase kvaliteediga laia klaasiga, mis toob kõik maapinnal olevad juured, kivid ja augud hästi esile ning kogu raja nähtavus on märgatavalt parem. Oakley Airbrake prillidel on mitmeid klaasivariante iga ilma jaoks, et nähtavus oleks maksimaalselt hea. XCO ja maanteel sõites kasutan Oakley Aro5 kiivrit ja Jawbreaker prille. Kiiver ja prillid sobivad omavahel perfektselt kokku, on kerged ja mugavad – saad sõita tundega, et neid ei olegi peas.

Instagram: r0bert_j0ha

Regina Oja

Regina Oja

24. mai 2019

Oakley Radar EV on vaieldamatult parim spordiprill, mida olen kasutanud. Minu nägemus heast prillist on- mugavus, head klaasid, funktsionaalsus ning loomulikult ka välimus 😉 Muidugi ei ole välimus see, mis prillide puhul on A&O, kuid näiteks uus Metallic Splatter disain näeb väga hea välja.

Radar EV on mudel, mida olen saanud mõnda aega kasutada  ja lisaks heale väljanägemisele on need treeningute ajal suurepäraseks abimeheks, et kaitsta silmi kas tuule, putukate, tolmu, päikese kui ka higi eest.  Lisaks, peale tundide pikkuseid treeninguid ei tekita need prillid kuidagi ebamugavust, näiteks kõrvade tagant või nina pealt. Sellised omadused prillide juures saavad täiesti uue tähenduse, kui oled kunagi kokkupuutunud eelpool mainitud ebameeldivate olukordadega. Minu jaoks oli varasemalt tihti ebameeldiv, kui prillid vajusid tugevalt nina peale ning pikapeale hakkasid ka haiget tegema. Nüüd  unustan tihti ära, et kannan prille, sest need on meeldiva sobivusega ja kerged.

Veel üks suuri plusse Oakley prillide puhul- need ei lähe uduseks! Laskesuusatajana treenin ja võistlen väga erinevate ilmaolude käes ning teadmine, et klaasid ei lähe uduseks annab kindlustunnet. Oakley prillid teevad oma tööd suurepäraselt, usun seda seetõttu, sest neid kandes ei pea ma oma silmi kuidagimoodi kissitama. Prille eest võttes ja tagasi pannes saan  aru vahest, mida üks kvaliteetne prilliklaas pakub.

Ma tunnen, kuidas minu silmad tänavad mind parima kvaliteedi eest mida neile pakun, sest hoolimata ilmast on nad kaitstud ja ei väsi ära.  Mulle kui laskesuusatajale on silmade heaolu väga tähtis, sest need on minu tähtsaks töövahendiks just laskmise ajal, mil vaja läheb kullipilku!

Ma olen siiralt õnnelik, et olen Oakley näol leidnud spordi- kui ka vabaajaprillid mis säilitavad oma mugavuse ning ei vea alt!

Instagram @reginaoja